Jak jsem se snažila natočit video I Story time

Dnešní článek je trošku neplánovaný, ale myslím, že bude stát i tak za to, a tak se na něj můžeme hned pustit. 

 Před pár dny jsem si říkala, že bych vám mohla napsat článek o mých oblíbených písničkách, jenomže jsem si uvědomila, že by asi nikoho nebavilo číst článek o tom, kde bych vypisovala jednotlivé písně, protože to by byla upřímně fakt nuda, a tak jsem se rozhodla, že bych o tom natočila video. Ano, video! Jo, asi si teď říkáte, že jsem šílená, to já si teď říkám taky, ale o tom později. 

 Takže jsem tedy vzala fotoaparát, zatarasila si dveře, řekla ať mě nikdo asi tak půl hodiny neotravuje a pustila se do toho. Ze začátku jsem byla trochu nesmělá, ale pak se to zlepšilo a měla jsem z toho docela dobrý pocit, dokud se mi kamera poprvé nevypnula. Jo, normálně foťák zajel dovnitř fotoaparátu a šmitec. Asi to má nějaký určitý limit na video. Tak jsem to spustila znovu a pokračovala v nahrávání. Kamera se mě vypnula tím stejným způsobem ještě jednou, ale nakonec jsem to dotočila. Teď přišla ta horší část... Střih a nahrání videa. Na Youtube kdysi byla funkce, kde jste si mohli sestříhat video, jenomže ta už tam není, takže jsem měla tři části videa a neměla je kde sestříhat. Bohužel mi nešli ani nahrát na youtube, což bylo dost zvláštní, ale prostě to nefungovala. 

 No, takže jsem to asi po 3 hodinách vzdala, bez videa, se ztraceným časem, ale s vtipným zážitkem a dobrým tématem na článek. Proto bych vám chtěla předat tento vzkaz" ,, Když se vám něco nepovede, neztrácejte naději. Podívejte se na to z jiného úhlu, protože zjistíte, že se vám sice nepovedlo to, co jste chtěli, ale povedlo se vám něco jiného."

 Xoxo Clara 😍

2 komentáře:

  1. Jojo, to znám aneb... Když nefunguje to, co by normálně fungovat mělo... :D

    OdpovědětVymazat

Mé díky patří za každičký komentář tady. Jsem vám vděčná, že se vám článek líbil a teď ho tu odměníte komentářem...