MŮJ PRVNÍ BEAUTY ČLÁNEK!!!

by - října 21, 2017     Krásný večer,

  sedím si tak večer u učení, mám toho už plnou hlavu, a tak si říkám: ,,Já mám vlastně na foťáku nafocený nějaký produkty, který jsem chtěla dát na blog!"


  Sooooo, je to tu. MŮJ PRVNÍ BEAUTY ČLÁNEK. Bude to tedy něco jako recenze beauty produktů, které používám a které bych vám chtěla doporučit. Chtěla bych jen říci, že tento článek není sponzorovaný!


 
Omlouvám se za trochu rozmazanou fotku, ale klepala se mi ruka 😇


  Jako první tu mám tuto micerální odličovací vodu, kterou vám můžu jenom doporučit. Nemá v sobě alkohol, krásně odličuje a má vůni melounu. Co víc si přát.


   Můj momentálně nejoblíbenější produkt! Kokosový olej. Musím říct, že dříve jsem ho vůbec nepoužívala a nevěnovala mu nějak zvlášť velkou pozornost. V poslední době jsem o něm ale hodně přečetla v časopisech a říkala jsem si, že by mohl být dobrý. Pak nastal můj svátek a bum bác, mám ho 😍 Mažu se jím každý večer pleť na obličeji a někdy i ruce a nohy a jsem nad míru spokojená. Opravdu, pokud potřebuje nějaký krém, jenom doporučuji!


   Opět, o tomto produktu jsem ani nevěděla, že existuje. Dostala jsem ho až od kamarádky k narozeninám a musím říct, že to je teda něco. Abych upřesnila, o co jde... Je to krém do podpaží, který se maže například na podrážděnou pokožku a tak. Opravdu to funguje, takže pokud někdo má podrážděnou pokožku, nebo ji chce jenom zjemnit a mít jí hladkou, doporučuji!


 Tuhle vůni jsem si v poslední době strašně oblíbila. Je lehká, působí příjemně a i lidem okolo moc voní. Vždycky se mě ptají, co to je. Je to s míchaná vanilka s mandlí a je to opravdu nepopsatelná vůně. Takže ten, kdo chce lehkou a příjemnou vůni, je to tahle!  Takže toto?!?  Je to obličejová maska se zeleným čajem a je naprosto boží!!! Kdo si chce koupit nějakou masku, tak tuhle! PS: Mají různé druhy. Já bych chtěla například vyzkoušet výtažky z černého moře a tak 😀


   Pak tady mám face scrub, neboli obličejový peeling. To snad nemusím ani popisovat, jenom můžu říct, že to krásně vyhladí a vyčistí pokožku a jsem s ním vážně spokojená! 


 A jako poslední tu mám krém, který používám pokaždé pod svůj každodenní make-up a jsem nadmíru spokojená. Jelikož já používám jenom pudr, tak mi tento krém krásně promastí pokožku a pudr se mi nedrolí, takže můžu znova jenom doporučit!  To je por dnešní článek tedy vše. Článek takového typu píšu poprvé, takže omluvte moje fráze, stále se ještě učím a jak se říká: Učený z nebe nespadl 😀😇

 Přeji krásnou noc a příjemně strávený zbytek víkendu. 


 Xoxo Clara 🙈🙈🙈You May Also Like

0 komentářů

Mé díky patří za každičký komentář tady. Jsem vám vděčná, že se vám článek líbil a teď ho tu odměníte komentářem...