PŘIJÍMAČKY NA STŘEDNÍ ŠKOLU | #3 POHOVOR

by - dubna 09, 2017


 Ahoj všichni,

 dneska jsem si pro vám připravila další díl ohledně přijímaček. Tak co? Jak vám to jde?

 Já osobně jsem strašně nervozí, a proto se snažím nejen učit na testy, ale dělat i něco pro moje zdraví a pro odpočinek. Třeba jsem asi před týdnem a něco začala zase aktivně cvičit a můžu vám říci, je to skvělí pocit. Víte, že jste něco udělali pro svoje zdraví a zároveň si příjemně odpočinete od toho stresu všude kolem.

 Ale myslím, že bychom se měli dostat k jádru dnešního článku a tím je pohovor u ředitele. Myslím, že mnohé z nás čeká. Už jste si připravovali, co tam budete říkat? Já osobně mám představu, jen u jedné školy, kterou mám na prvním místě, ale tu co mám jako druhou možnost, vůbec netuším.

 Rodiče i řekli, že si sednete a vymyslíme to spolu, ale já se toho upřímně děsím. Bojím se, že řeknu nějakou kravinu, kterou si to všechno zkazím, bojí se, že sklamu lidi okole sebe a hlavně se bojím, že zklamu samu sebe.

 Jak jste na tom vy?

 Výsledek obrázku pro pohovor Ale přesto, že se bojím, rozhodla jsem se, že svůj strach potlačím co nejvíce to půjde a budu peostě bojovat. Budu bojovat o svoji budoucnost. A chci, aby jste o ní bojovali také. Vždyť tím přece nemůžete nic zkazit.

 Radím vám, právě teď, v tuto chvíli, nechte aspoň na chvíli učení a běžte si třeba zaběhat, nebo si přečtěte hezkou knížku. A aspoň na chvíli vypněte. POmůže vá to jak psychycky, tal fyzicky.


 Tak jo, pro dnešek vše a přeji vám mnoho zdaru, ať se vám podaří to, co si přejete.

 Xoxo Clara  

You May Also Like

2 komentářů

  1. Vůbec se neboj! To zvládneš! <3 A kam se hlásíš na školy, že musíš dělat pohovor? Vůbec jsem si nemyslela, že pohovory se dělají, i když jdeš na střední! :D Držím palečky! To zvládneš! <3 <3 <3

    http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. @jories na pedagogickou a na obchodní akademii. Díky 😀❤

    OdpovědětVymazat

Mé díky patří za každičký komentář tady. Jsem vám vděčná, že se vám článek líbil a teď ho tu odměníte komentářem...