My Favorite Artists And Everyone Around Them

by - února 07, 2017


                  My Favorite Artists And Everyone Around Them

Number 1.   One Direction

       Oni jsou ti, které mám na prvním místě v žebříčku popularity. Mám ráda jejich písně, dobře se poslouchají a mají pěkný text. Pamatuji si, se dříve jsem One Direction nesnášela. Byla jsem ten hater, který říká kamarádce, která je poslouchá, jak blbá a naivní je. Pak jsem do toho ale spadla také. A statlo se to právě na Wattpadu. Taky začínáte mít dojem, že je tu všechno spojeno s Wattpadem? Ono to tak možná i je. Můj život se točí kolem těchto věcí: škola, wattpad, hudba, klavír, blog, kamarádi a spánek.
  A možná proto tak miluji One Direction. Oni mi dávají chvilku klidu. S jejich písniškami, přestávám vnímat starosti a trable. Proto jsou mým číslem jedna.

 Pokud znáte One Direction, kdo je váš oblíbenec? Moje jsou dva. Jako prvního bych zmínila Harryho. A to nejenom proto, že je opravdu sexy. Protože to on je, ale i proto, že je strašně dobrosrdečný a je to takový trochu kvítko. A jako druhý to je Louis. Obdivuju, jak silný je. To s jeho maminkou je strašná věc a on to zvládá, jak nejlépe umí. Pak by taky zněl za zmíňku jeho syn Freddie. Miluji ho. Je tak strašně roztomilí, že to snad ani není možný. A samozřejmě, Loui je taky sexy, protože jak by nemohl být, že? Jak jste na tom vy?
  
Number 2. Little mix

 Little mix je hned na dalším místě. Oni jsou takový můj vzor. To, kam to dotáhly a to, že jsou tak silné, mi dává naději, že bych taky mohla dosáhnout toho, co si budu přít a když na tom zamakám, možná budu i překvapená, kam až to dotáhnu. A vy také, pokud máte, ale i nemáte nějaký vzor, držte se svého snu a budete nadšení. A pak tu je další důvod, proč miluji již dříve zmíněnou kapelu One Direction. Díky nim, jsem objevila Little mix.

Pokud znáte Little mix, kdo je vaše oblíbenkyně? Moje určitě Perrie. Je mi nejvíce sympatická a taky jí obdivuji, jak zvládla to všechno okolo Zayna. Jsem ráda, že znovu našla někoho, koho miluje. Její nynější vztah jí oravdu přeju. Jak jste na tom vy?


Toto téma, bych chtěla rozdělit na několik článků, a tak příště můžete očekávat moje nejoblíbenější klipy od těchto interpretů a nějaké zajímavosti k nim. 

xoxo Clara 

You May Also Like

0 komentářů

Mé díky patří za každičký komentář tady. Jsem vám vděčná, že se vám článek líbil a teď ho tu odměníte komentářem...